Opis posla za čišćenje poslovne banke

Svako poslovno bankarsko središte u vašem području predstavlja priliku za zapošljavanje u podružničkoj industriji. Ovi objekti ugovaraju pojedince i tvrtke da pružaju usluge čišćenja banke nakon radnog vremena. Rad u ovom položaju može biti prljav, ali vam može pružiti i dugotrajnu karijeru.

Neophodne vještine

Čišćenje poslovne banke zahtijeva fizičku izdržljivost. Kao čistač, morate nositi pomagala za čišćenje i kretati se oko banke obavljajući različite dužnosti. Također morate biti temeljiti i posvećeni adekvatnom završavanju vaših zadataka. Domar mora imati verbalne i pisane vještine razumijevanja. Upravitelj banke može priopćiti određene upute i morate ih razumjeti. Kao čistačica banaka, također trebate vještine upravljanja vremenom i sposobnost samostalnog rada. Čistači često rade sami, a svoje zadatke morate izvršiti pravodobno, bez nadzora. Ako posjedujete tvrtku za čišćenje, potrebno vam je poslovno znanje za upravljanje financijama tvrtke i nadzor nad zaposlenicima.

$config[code] not found

Dolje i prljavo

Glavna odgovornost domara komercijalnih banaka je adekvatno očistiti banku. Ovisno o uvjetima ugovora, možete čistiti istu lokaciju svake noći ili možete čistiti samo određena mjesta dva do tri puta tjedno. Prema poduzeću za čišćenje, JaniKing, domari redovito čiste podove. Banka može imati tvrde podove, što zahtijeva od vas da očistite, obrišete i polirate. Tepih podovi zahtijevaju usisavanje i šamponiranje. Također morate očistiti i očistiti sve radne stolove i površine na suprotnoj strani. Važno je osigurati da dezinficiraju cijeli objekt, posebno područje od strane blagajnika, gdje se javlja javnost. Morate također temeljito dezinficirati kupaonice i isprazniti kante za smeće.

Upravljajte svojim poslovanjem

Ako posjedujete tvrtku za čišćenje, vaši dnevni zadaci uključuju i komunikaciju s upraviteljima banaka. Morate prodati svoje poslovanje kako biste uveli dodatne ugovore za rast. To može uključivati ​​pozivanje ili posjete bankovnih upravitelja kako bi vam ponudili svoje usluge. Također komunicirate s trenutnim poslovnim partnerima o bilo kakvim problemima ili problemima. Kao vlasnik tvrtke, vodite upravljanje računom, osiguravajući da plaćanje bude primljeno na vrijeme. Također održavate proračun tvrtke, kupujete potrebne zalihe i plaćate svoje zaposlenike.

Postati davitelj

Ne postoji obrazovni zahtjev za čišćenje poslovnih banaka, iako mnogi radnici u domu imaju diplome srednje škole. Kada slijedite ovu karijeru, posavjetujte se s priručnicima za čišćenje i knjigama kako biste saznali savjete koji su relevantni za vašu industriju. Prema mjestu zapošljavanja, O * Net Online, domari i čistači zarađuju u prosjeku 22.320 dolara godišnje. Izgled posla za ovu industriju je prosječan, što znači da je predviđeni rast zaposlenosti od 10 do 19 posto između 2010. i 2020. Ako je vlasništvo tvrtke vaš cilj, fakultet u poslovanju pomoći će vam u vašem nastojanju. Prema "Poduzetnički" magazin, janitorial tvrtke pružaju brze, značajne dobiti.