Opis posla pomoćnika za leasing

Lizing asistenti pokazuju i iznajmljuju stanove, višestambene kuće, gradske kuće i domove za stanovanje. Asistenti komercijalnog leasinga pokazuju i unajmljuju poslovne zgrade, ali ne postoje različite vještine u usporedbi s pomoćnikom za leasing. Cilj asistenta za leasing je zakup dijela imovine odgovornom iznajmljivaču. Asistenti za lizing mogu raditi za pojedinačne stanodavce, stambene zajednice ili tvrtke za nekretnine. Asistenti za leasing ne trebaju licencu za rad.

$config[code] not found

opisi

Leasing asistenti prate buduće iznajmljivače kako bi vidjeli nekretnine po svom izboru. Razgovaraju o veličini i rasporedu soba, lokaciji trgovačkih centara i škola u blizini. Također se raspravlja o cijeni najma, životnom standardu i uvjetima ugovora o leasingu. Asistenti za lizing također mogu pregovarati o uvjetima leasinga i premještati se u specijalnu ponudu.

odgovornosti

Asistent za leasing će pokazati različita svojstva i poznavati rasporede i pogodnosti, dok sklapa ugovor o zakupu ili ugovor s mogućnošću. Oni će prikupljati zakupnine i mjesečne najamnine. Osim toga, pomoćnik za leasing može kontaktirati potencijalne iznajmljivače koji su se raspitali o iznajmljivanju određene imovine. Ta osoba također može povući kreditna izvješća o izgledima i sastaviti popise raspoloživih nekretnina za najam. Pomoćnik za leasing može obavljati i druge administrativne poslove, kao što je faksiranje, kopiranje, pozdravljanje gostiju i odgovaranje na telefonske pozive.

Kvalifikacije

Neke kvalifikacije zahtijevaju rad tijekom vikenda ili / i sposobnost da se govori dvojezično. Prijateljski i profesionalni stav će biti nužnost. Dobre komunikacijske vještine također će biti uvjet. Od te osobe se očekuje da bude brzo učen, proaktivan, ponekad s visokom energijom i detaljno orijentiran.

Iskustvo

Prethodno iskustvo u prodaji i vještine korisničkog servisa korisne su za asistente za leasing. Diplomski studij nije uvjet za većinu asistenata u leasingu, međutim, suradnik ili prvostupnik mogu biti korisni za pregovaranje o plaći. Poslodavac će više tražiti prethodno iskustvo kao asistent za leasing ili iskustvo u nekretninama.

okolina

Asistent za leasing će često biti na nogama dok prikazuje imovinu različitim izgledima i bit će podložan različitim vremenskim uvjetima. Oni će obično oblačiti posao casual. Također će dio svog vremena provesti u uredskom okruženju okruženom jednim ili više pomoćnika za leasing. Radit će na svom stolu s računalom i održavati aplikacije za iznajmljivanje. Ova osoba će također provesti mnogo vremena u razgovoru s različitim ljudima i mora dobro komunicirati s drugima.

Prednosti

Pomoćnik za leasing pruža unutarnje znanje o nekretnini, što je korist za potencijalnog iznajmljivača. Osim toga, pomoćnici za leasing obično imaju vrijedne informacije o području u kojem se nalazi nekretnina, uključujući statističke podatke o prosječnom dohotku, dobnim skupinama, školskom okrugu i obližnjim trgovinama i restoranima. Konačno, od 8. lipnja 2010, prema Indeed.com, leasing pomoćnici prosječno 34.000 dolara godišnje u SAD-u.