Opis posla sigurnosne trake

Posao sigurnosnog osoblja u baru podrazumijeva osiguranje da su zaštitnici sigurni kada su u prostorijama bara. Osoblje koje se bavi zaštitom od bara također je zaduženo za provođenje zakona o alkoholu i unosu bara u ustanovu u kojoj rade. Primjerice, oni zadržavaju pravo ulaska u barove.

Obrazovanje

Većina barova radije unajmljuje pojedince koji imaju diplomu srednje škole. Raditi u oružanim snagama ili policiji je prednost. Zaštitnik barskih zaštitnih znakova također može provoditi tečajeve obuke o sigurnosti, na primjer, u Vijeću za obrazovanje i obuku u području provedbe zakona. Službenik za sigurnost barova ne bi trebao imati negativan policijski dosje.

$config[code] not found

potvrda

U većini država, sigurnosni čuvari moraju imati dozvolu, također poznatu kao "stražarsku karticu", prema US Bureau of Labor Statistics. Također se može dobiti certifikat od Američkog društva za industrijsku sigurnost International (ASIS).

Odgovornosti i dužnosti

Zaštitnik bara pregledava razne dijelove ustanove, od kupaonice do samog bara, kako bi osigurao sigurnost, s vremena na vrijeme patrolira u baru kako bi potražio prijetnje sigurnosti bara, identificirao nepovoljne korisnike i izbacio ih iz ustanove, ako su smetnja drugim korisnicima i nadzire popunjenost šipke kako bi se osiguralo da ne prelazi maksimalni kapacitet. On također provjerava identifikaciju pokrovitelja kako bi se spriječilo da maloljetnici uđu, prate ulaze i izlaze i osiguraju da pojedinci koji su zabranjeni ne ulaze u ustanovu, rješavaju sukobe i obuzdavaju svakoga tko se upusti u borbu, brine o blagostanju korisnika - na primjer, pozivanjem taksija za njih na zahtjev - i, gdje je to opravdano, pokroviteljima frisksa kako bi se osiguralo da ne uđu u bar s oružjem ili ilegalnim predmetima. Obično, stražar zapisuje izvješća o incidentima u baru radi vođenja evidencije.

Poželjne vještine

Rad na zaštiti barova uključuje dugotrajno radno vrijeme i povremeni fizički sukob, tako da se od zaštitara barova zahtijeva da bude fizički sposoban. Zaštitnik je prvi poignt kontakta s posjetiteljima te bi stoga trebao biti uočljiv i uljudan. Od zaštitara se također očekuje da uvijek bude mentalno oprezan kako bi brzo uočio bilo kakav poremećaj u prostorijama.

Radni uvjeti

Čuvar barova često je izložen opasnim okolnostima i grubim pojedincima. Zaštitnici će možda morati raditi duge sate tijekom praznika i vikenda. Barski čuvar bi također trebao očekivati ​​da će raditi uglavnom noću.

Naknada / plaća

Prema internetskim stranicama za traženje posla Do 2014. godine prosječna plaća za barskog čuvara iznosila je 27.000 dolara.

Job Outlook

Prema US Bureau of Labor Statistics, očekuje se da će se broj radnih mjesta za zaštitare povećati za oko 12 posto između 2012. i 2022., što je prosječno za rast radnih mjesta.