Opis posla lokatora nekretnina

Vlasnici nekretnina pomažu investitorima u pronalaženju nekretnina koje bi željeli kupiti. Oni imaju neograničen prihodni potencijal jer se bez obzira na ekonomiju novac može ostvariti u industriji nekretnina. Lokatori imovine također se mogu nazivati ​​"ptičji psi". Plaćaju se tako što primaju naknadu za pronalaženje imovine koju njihov investitor može popraviti i prodati radi zarade ili iznajmljivanja.

$config[code] not found

odgovornosti

Lokatori imovine moraju koristiti mrežne resurse za pronalaženje svojstava u nevolji. Oni također mogu tražiti foreclosures u novinama i pronaći nevolji svojstva vožnje na različitim mjestima i traže tragove koji mogu biti u foreclosure i / ili nevolji. Oni također mogu kontaktirati i pronaći vlasnike nekretnina kako bi utvrdili jesu li motivirani za prodaju i predkvalifikaciju za nekretnine investitora ponuditi ponudu na njihov dom. Mogu predati dokumente i poslati korespondenciju putem pošte, e-pošte ili preko telefona kako bi prekvalificirali svoje klijente.

okolina

Lokatori obično rade od kuće na puno radno vrijeme ili skraćeno radno vrijeme. Oni se također mogu naći u vožnji u različitim vremenskim uvjetima kako bi potražili neugodne nekretnine u svom susjedstvu ili susjedstvu u njihovom području. Oni se mogu fizički sastati s vlasnicima kuća kako bi utvrdili jesu li motivirani za prodaju svoje imovine u nevolji. Oni također mogu posjetiti ured svog županijskog službenika kako bi utvrdili jesu li kuće u zatvoru ili u ostavinskom statusu. Oni će poslati potencijalne ponude investitoru za nekretnine, koji će tada napraviti formalnu ponudu vlasniku. Oni mogu raditi od kuće ili telefonske pozive ili pisanje slova nudeći pomoć za kuće u potrazi za prodaju svojih domova.

vještine

Posjednici imovine moraju posjedovati dobre vještine pisanja i komunikacije. Oni također moraju biti stručnjaci u istraživanju. Objekti za lociranje također mogu biti organizirani, agresivni i imati analitičke sposobnosti. Oni također moraju biti kompjutorski i internet-pametni, jer će veći dio njihovog rada zahtijevati da budu na računalu, a moraju imati i dobre vještine korisničkog servisa.

Obrazovanje

Formalno obrazovanje nije potrebno za vlasnike nekretnina, ali mnoge grupe za ulaganja u nekretnine očekuju da vlasnici nekretnina imaju napredna znanja o industriji nekretnina i strategijama ulaganja u nekretnine. Međutim, mnoge nekretnine investicijske grupe će trenirati imovine lokatora opsežno.

Plaća

Vlasnici nekretnina obično nemaju plaće jer se plaćaju samo ako investitor nekretnine kupi kuću. Dakle, investitori mogu platiti imovine lokatora bilo gdje od $ 500 do $ 5000 ili više po imovini investitor kupi. Međutim, stranica za posao Indeed.com kaže da prosječan lokator imovine zarađuje 28.000 dolara godišnje.