Opis posla službenika Deli službenik

Glavni posao službeničke službe je da služi klijentima putem odjela za delikatesu. Kroz odjel za dijelove bit ćete odgovorni za različite zadatke od čekanja na kupce, do kuhanja do popunjavanja narudžbi.

Deli usluga za korisnike

$config[code] not found Ryan McVay / Photodisc / Getty Images

Glavna zadaća službenika je usitnjavanje mesa i sireva prema specifikacijama kupca. Oni koriste vage za vaganje hrane i moraju održavati čistu radnu okolinu u svakom trenutku. Moraju razumjeti sigurnost hrane i kuhinje.

Kuhanje

Kevork Djansezian / Getty Images Vijesti / Getty Images

Vi svibanj također biti priprema topla hrana, ako vaš deli ih služi. Osposobit ćete se za siguran i ispravan rad friteza, pećnica i ostale opreme, ovisno o vašoj trgovini.

Priprema zabava - poslužavnik

Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Kao službenik za službenike također ćete napraviti pladnjeve hrane koje su naručene za zabave.Izradit će se na temelju datuma preuzimanja.

Plaća i zahtjevi

Chris Hondros / Getty Images Vijesti / Getty Images

Svaka tvrtka ima svoju početnu plaću, ali većina službenika koji rade u službi zarađuju $.50- $ 2.00 iznad državne minimalne plaće. Da biste dobili službeni položaj službenika, trebali biste biti motivirani, orijentirani na službu za korisnike, kao i čisto rezanje.

Job Outlook i radni uvjeti

Dan Kitwood / Getty Images Vijesti / Getty Images

Radni uvjeti u delikatesama općenito su ograničeni jer je većina delisa otvorena samo do 9 ili 22 sata.