Opis poslova za upravljanje

Analitičar upravljanja pomaže vrhunskom rukovodstvu osigurati da su interni procesi adekvatni i funkcionalni. On također osigurava da se zaposlenici pridržavaju pravila, propisa i politike ljudskih resursa pri obavljanju dužnosti.

Priroda djela

Analitičar upravljanja obavlja različite zadatke, ovisno o industriji, tvrtki i regulatornim zahtjevima. Na primjer, analitičar upravljanja u sektoru financijskih usluga osigurava da se zaposlenici odjela za trgovanje pridržavaju pravila Komisije za vrijednosne papire i burze (SEC).

$config[code] not found

Obrazovanje

Analitičar upravljanja obično ima četverogodišnji stupanj na području financija ili poslovnog upravljanja. Analitičari višeg rukovodstva obično imaju napredne diplome, kao što su magistri i doktori na području poslovnog upravljanja.

Plaća

Razine kompenzacije za analitičare upravljanja ovise o akademskim vjerodajnicama, profesionalnim certifikatima i radnim stažima. Prema Indeed.com, analitičar za upravljanje zarađuje srednju plaću od 111.000 dolara od 2010. godine.

Razvoj karijere

Analitičar upravljanja može poboljšati svoje izglede za napredovanje tako što će dobro obavljati svoje dužnosti i redovito pohađati treninge. Za nekoliko godina, prikladan i stručan analitičar upravljanja može preći na višu ulogu, kao što je upravitelj usklađenosti.

Radni uvjeti

Analitičar upravljanja radi normalno radno vrijeme. Međutim, on može ostati do kasno u uredu na kraju svakog tromjesečja kako bi pomogao u podnošenju zahtjeva regulatornoj službi i DIP-u.