Opis posla prodaje vremenskih rezervi

Timeshare je vrsta vlasništva vlasništva na kojem kupujete pravo na korištenje imovine ili dijela imovine za određeno vremensko razdoblje. Ti razvojni projekti ovise o kontinuiranom prihodu od prodaje vremenskog zakupa, a često ovise o kvalificiranim prodavačima kako bi ispunili te ciljeve. Prodaja putem timesharea dobar je posao za ljude koji uživaju u putovanju i radu s drugima kako bi posjedovali nekretninu za odmor.

$config[code] not found

Osnovne dužnosti

Za prodaju je odgovoran izvršni direktor za prodaju vremena prodajni i marketinški vremenski izlazi za potencijalne kupce. Ovisno o poslodavcu, neki prodajni rukovoditelji su odgovorni za hladno pozivanje i traženje klijenata, a drugi uglavnom rade s gostima na demonstracijskim turama i vikend događajima u objektu. Također možete biti odgovorni za pomoć kupcu s kreditnim zahtjevima, pripremajući ga da zatvori kupnju.

Zahtjevi za obrazovanje i licenciranje

Osnovni stupanj obrazovanja je obično a diploma srednje škole, ali prestižnije organizacije daju prednost pojedincu s visokom stručnom spremom. Za uspjeh je potrebna dobra komunikacija i osobne vještine. U većini država trebat će vam licenca za nekretnine ili vremenski zakup prodavati vremenski zakup komercijalno. To može zahtijevati dodatnu klasu i naknadu, ovisno o vašem stanju. Morate imati vještine na softver i računalne sustave koje tvrtka koristi, i biti u mogućnosti organizirati vodi i pratiti ih kroz proces prodaje. Mnoge organizacije također zahtijevaju od vas da dovršite svoj in-house program obuke.

Radni uvjeti

Prodavatelji Timesharea mogu raditi duge sate, uključujući noći, vikende i blagdane. Možete provesti vikend s potencijalnim klijentima u odmaralištu koje prodajete, a možda ćete morati vidjeti i ljude u njihovom domu ili uredu. Kao i kod bilo koje prodajne pozicije, morate biti spremni razgovarati ili susresti potencijalne klijente kad god i gdje god bili spremni za kupnju.

Vrste Timeshare aranžmana

Najčešći tip timesharea je fiksni plan vlasništva, gdje imate pravo koristiti određenu jedinicu tijekom određenog tjedna svake godine. Dvogodišnje vlasništvo znači da možete koristiti istu jedinicu svake druge godine. Neki timeshares imati djelomično vlasništvo, gdje imate pravo koristiti jedinicu određeni broj tjedana godišnje, često i do 26 tjedana. Točkasti planovi omogućuju vam kupnju određenog broja bodova i razmjenu tih točaka za korištenje na različitim mjestima širom svijeta. Izvršni direktor prodaje vremenskih pristojbi može se baviti samo jednom vrstom vlasništva ili može predstavljati različite vrste vlasništva.

Plaćanje i povlastice

Prodaja putem timesharea je karijera temeljena na provizijama, pri čemu mnogi poslodavci nude plaće tijekom obuke ili osnovnu plaću tijekom cijelog posla. Plaćanje se može usporediti s posrednikom za nekretnine, koji, prema Državnom zavodu za statistiku rada, plaća prosječnu godišnju plaću od 53.140 dolara od 2013. Neke tvrtke zapošljavaju rukovoditelje prodaje vremenskih pristojbi koje plaćaju u rasponu od 55.000 do 125.000 dolara godišnje, ali mnogo od toga ovisi o sposobnosti pojedinca i uspješnosti prodaje. Mnoge tvrtke nude beneficije zdravstvenog osiguranja, vrijeme odmora, kontinuiranu obuku i odmor.

Druga prodajna mjesta za Timeshare

Timehare menadžer prodaje odgovoran je za upravljanje pojedinim rukovoditeljima prodaje, postavljanjem ciljeva i izvedbom treniranja. Osim toga, većina menadžera prodaje također upravljaju inventarom i cijenama. Poslovni menadžeri rade kroz proces odobravanja hipoteke, raspravljaju o mogućnostima plaćanja s potencijalnim kupcem i popunjavaju sve dokumente o prodaji i zatvaranju. Mnoge organizacije također koriste telemarketers kako bi se potencijalni potencijalni vodi i postaviti sastanke za prodajni poziv ili demonstracijski posjet.