Opis posla dežurnog upravitelja

Položaj dežurnog menadžera često se nalazi u uslužnim djelatnostima kao što su fitness klubovi i hoteli, te je općenito odgovoran za opća pitanja upravljanja i sigurnosti unutar organizacije, kao i za ispravno rješavanje pitanja kupaca i zaposlenika. Dužnost upravitelja obično je dužna održavati fizičku prisutnost u organizaciji kad je na dužnosti. Ona radi s različitim odjelima i obično sjedi na višim sastancima uprave.

$config[code] not found

Obrazovanje

Dužnost voditelja treba imati diplomu poslovnog upravljanja, administracije ili upravljanja. Imati magisterij kao što je MBA je dodatna prednost. Voditelj dežurstva također bi trebao imati odgovarajuće kvalifikacije u području svog zaposlenja, uključujući prethodno iskustvo u upravljanju.

Odgovornosti i dužnosti

Voditelj službe je odgovoran za opću održavanje objekata organizacije, uključujući skladišne ​​prostore, urede i podrum. Ona je odgovorna za opću čistoću i urednost ureda i drugih sadržaja. Stoga osigurava redovito servisiranje objekata u organizaciji. Probleme rješava odmah kad se pojave kad je na dužnosti. Sastaje se s najvišim rukovodstvom i informira ih o vođenju organizacije, problemskim područjima i preporukama. Rješava pritužbe klijenata. Ona pokriva druge dužnosnike kad su isključeni ili na bolovanju. Ona nadgleda sigurnosna pitanja i osigurava sigurno zaključavanje objekata i resursa organizacije.

Poželjne osobine

komunikacija slika Pavel Vlasov iz Fotolia.com

Dužnosnik ima dobre organizacijske sposobnosti. On je discipliniran i ima snažnu prisutnost. Profesionalan je i ima dobre usluge kupcima i odnose s javnošću. Ima dobre vještine rješavanja sukoba. On ima odlaznu osobnost, pouzdan je i pouzdan. On bi trebao biti u stanju učinkovito raditi kao dio tima. On ima sposobnost da radi pod pritiskom i odredi prioritete. Ima dobre komunikacijske i koordinacijske vještine kako bi mogao učinkovito surađivati ​​s različitim odjelima.

Radni uvjeti

Od dužnosnika se može tražiti da rade od 40 do 48 sati tjedno. Međutim, to se razlikuje ovisno o kadrovskim i organizacijskim potrebama tvrtke. Od voditelja službe se očekuje da uvijek bude oprezan i informiran o onome što se događa u organizaciji. To znači da dužnosnik uvijek ima zauzet raspored.

kompenzacija

Plaća za voditelje dužnosti ovisi o lokaciji, industriji i veličini organizacije. Prosječna plaća za dužnosnika je 27.142 dolara godišnje, prema Kalkulatoru plaća. Dužnosnici također mogu očekivati ​​bonuse, ovisno o organizaciji s kojom rade.