Opis posla za blagajnu kavane

Blagajnici u kafiću primaju narudžbe za kupce i prikupljaju ukupni iznos kupnje uz naplatu kupnje. Blagajnici također mogu usmeno prosljeđivati ​​naloge drugim zaposlenicima.

Potrebno obrazovanje

Poslodavci mogu zahtijevati da blagajnici u kafiću završe srednju školu, ali zaposlenici ne trebaju nikakvo dodatno formalno obrazovanje za obavljanje ovog posla.

$config[code] not found

Potrebne vještine

Blagajnici u kafiću moraju naučiti kako upravljati elektroničkom blagajnom i imaju osnovne matematičke vještine koje im omogućuju ispravnu promjenu klijentima koji plaćaju gotovinu za kupnju.

Dodatne dužnosti

Kavane također mogu zahtijevati da blagajnik očisti stolove i prebroji ladice s gotovinom prije završetka smjene.

Radni uvjeti

Blagajnica u kafiću može raditi s nepunim radnim vremenom ili s punim radnim vremenom i obično provodi većinu svog posla na nogama iza blagajne.

Satnica

Od srpnja 2010. godine, blagajnici koji rade u industriji kave izvijestili su o prosječnim plaćama po satu od 8,12 dolara, prema istraživanju koje je proveo PayScale.com.