Opis radnog mjesta višeg nadzornika

Vodeće rukovodstvo tvrtke provodi adekvatne politike i smjernice u operativnim procesima kako bi spriječilo gubitke nastale zbog kvarova pogrešaka ili informacijskih sustava. Viši supervizori pomažu u osiguravanju da zaposlenici poštuju smjernice višeg rukovodstva pri obavljanju dužnosti.

Priroda djela

Viši supervizor nadgleda rad osoblja i osigurava da zaposlenici ispunjavaju tjedne ili mjesečne obveze prodaje i proizvodnje. On također komunicira s voditeljima projektnih timova kako bi osigurao završetak zadanih rokova.

$config[code] not found

Obrazovanje i osposobljavanje

Viši supervizor obično ima diplomu iz poslovnog područja i značajnog proizvodnog iskustva.Neki viši supervizori koji rade za velika poduzeća imaju magisterij.

Plaća

Prema internetskoj stranici za informacije o karijeri, viši supervizor je 2010. zaradio srednju godišnju plaću od 69.000 dolara.

Razvoj karijere

Viši supervizor može biti unaprijeđen ako se dobro ponaša i ostane u tijeku s razvojem industrije. U roku od nekoliko godina, kompetentni i sposobni viši supervizor može preći na višu ulogu.

Radni uvjeti

Viši supervizor radi normalno radno vrijeme od ponedjeljka do petka. On može raditi dulje ako to uvjeti poslovanja zahtijevaju.